| dfcsb97 a întrebat:

Am un televizor sony fullHD cu diagonala de 81 cm si are si un port usb 2.0. am un stick de 8 gb si cand il bag in televizor nu imi vede stickul indiferent ca pe stick e muzica, filme, poze... Nu mil vede deloc. PLz help. Funda (cer scuze pentru categorie)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai conecteaza televizorul la PC si apoi iti citeste stick-ul! Cine vrei sa-ti citeasca stick-ul daca nu il conectezi la PC? televizorul singur nu poate!