| WalterWhite a întrebat:

Care ar fi mai bun un televizor 3D sau un televizor fullhd cu diagonala mai mare decat cel 3d?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Cel 3d de multe ori nu contine si ochelarii care ulterior trebuie sa-i cumperi, daca ii contine, iti ofera o singura pereche. Va trebui sa cumperi pentru restul familiei, daca nu vrei sa ii gonesti din camera cand te uiti la TV, este foarte disturbing sa te uiti la un tv 3d fara ochelari.

Totodata, vei avea nevoie de material 3d, fie el sbs ori cele stereoscopice. Mai sunt si cele mai scumpe care convertesc singure materialul in 3d (dar de multe ori dau fail).

Parerea mea, tehnologia 3d este la inceput, cumpara-ti un full hd si bucura-te de calitate. Vezi, fi atent si cauta ceva care sa poata citi nativ MKV ca sa poti viziona 1080 fara probleme fara sa trebuiasca sa le remuxezi.

4 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic ca el 3D este mai bun deoarece poti trai filmul pe care il vizionezi.

| Razvanp69 a răspuns:

Un televizor full hd dar sa fie bun in conectivitate. Ti-asi recomanda unu doua, dar mai bine ai intreba pe un apropiat de-al tau care se pricepe.

| BadBoy05 a răspuns:

Un televizor fullhd parerea mea

| kArAgoNNNcoD a răspuns:

Asta depinde de tine.Un televizor 3d il iei daca iti place sa stai toata ziua ca o pereche de ochelari la ochi in timp ce te holbezi la tv.Eu ti-as recomanda unul cu o diagonala mai mare.