| EuSiCuMine a întrebat:

am vazut ca multa lume de pe facebook are poze cu niste intrebari gen :
Iti mai amintesti cum ne-am cunoscut?
Vreau si eu cateva poze de alea cu intrebari plz love struck dau funda
P. S : nu-mi spuneti sa iau acele poze de la persoana respectiva de pe fb pentru ca nu vreau, vreau ceva mai diferit love struck poate gasiti voi cevalove struck

2 răspunsuri:
| xania a răspuns:

Pai ca sa nu cauti una cate una scrii pe google poze cu intrebari si acolo gasesti si is mai multe categorii alegi ce vrei tu!