| JustForFewSeconds a întrebat:

Vreau sa pun cateva poze pe facebook, dar nu vreau sa le vada cineva...cum fac ca aceea persoana sa poate sa-mi vada albumul in care pun pozele.Acea persoana este prietena cu mine pe facebook. M-am uitat la acele optiuni si spune numai pentru prieteni, familie (dar ea e tot in familia de pe facebook:d) si ce mai era...si nu stiu nici cum sa- dau ignor sau cum se mai vheama cand vrei sa ignori persoana. Deci? Ceva sugetii? Mersi.

2 răspunsuri:
| Santo21 a răspuns:

Setari De Confidentialitate===>Persoane şi aplicaţii blocate(putin mai in dreapta scrie "
Manage Blocking" dai click)====>Blochează utilizatori Scri Numele Si Id-ul Lui/Ei====> Si Dai Blocheaza [(Odata ce ai blocat pe cineva, acea persoana nu mai poate fi prietenul tau de pe Facebook sau sa interacţionze cu tine)cu exceptia jocurilor si aplicatiilor]

| JustForFewSeconds explică (pentru Santo21):

Da... dar eu vreau ca aceea persoana sa poate sa imi vada restul albumelor, dar cu exceptia unuia...Cum fac in acest caz?!?