| dannadny a întrebat:

Am vazut ca multi au pus intrebarea "putem afla de la cine sunt intrebarile de pe Ask.Fm? ...Toti au zis ca nu.
O fata a postat, dupa ce multi i-au zis ca nu o cred, o pozaa [print screen]cu un butonas"dezvaluie anonimul", de pe Ask.Fm. Toti au rugat-o sa le zica cum de a facut, dar nu.
Aveti voi vreo idee? Sincer chiar am nevoie..Si v-as multumi enorrm :*

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Nu, nu poți! Fata aia doar își bate joc de oameni, falsificând poza.
Spune-mi, draga mea, dacă acelei persoane îi apare acel buton, celorlalți utilizatori de ce nu le apare? Are ceva în plus? În nici un caz! Doar ia lumea la mișto!
Muah, muah, muah!

| dannadny explică (pentru τττ):

Ma gandeam ca ar fi folosit un program ceva...In fine, multu ' :*

| τττ a răspuns (pentru dannadny):

A fost plăcerea mea happy
Și nu, nu e nici un program! Un sfat: nu crede tot ce auzi.

| My3rT a răspuns:

De fapt, din cate am inteles ii contactezi pe cei de la ask.fm si acesti iti vor oferi un buton de dezvaluire anonim in contracostul a 10 euro. happy