| anonim_4396 a întrebat:

am vazut la unii prieteni din lista mea ca atunci cand asculta muzica le apare melodia la status...la mine nu merge! stiti cumva cum as putea sa fac sa mearga si la mine...am cautat pe google si zice ca tr sa instalez ink vreo 3 programe... da eu nu cred ca e nevoie de atatea...nu stiu aveti voi vreo varianta?/

6 răspunsuri:
| Yly a răspuns:

Este un program Hyper.happy

| dEutSa_8892 a răspuns:

Am eu un program...ca sa iti apara la stts...dk vrei lasa-mi id-ul tau intr-un msg privathee hee

| Cryss a răspuns:

Pai depinde, la winamp-ul nou nu merg happy, adica eu cel putin am tot incercat si nu a mers tongue.

| NimeniCuActe a răspuns:

Yly se referea la HyperIM (http://numedecod.ro/HyperIM/) sau sunt programe pentru winamp ca sa setezi ce anume sa-ti apara la status. Oricum numarul programelor care is compatibile cu Y! M 9 sunt putine, cam toate merg cu 8...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea si eu sa il am dar nu stiu cui sa il cer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si yahoo are melodiile lui!