| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe facebook enorm de multe pagini cu cei din Lala Band.Ma gandeam sa faca cineva o petitie ca sa le stearga cei de la facebook odata.Ce spuneti?

3 răspunsuri:
| dressgirl a răspuns:

Mie nu mi se pare corect pentru cei care au acele pagini. fiecare are parerea lui. Fiecare are gusturile lui. Nu spun ca fanii Lala Band nu sunt stresanti, dar, parerea mea este ca ar trebui sa nu ne bagam, daca nu ne place, pur si simplu sa nu comentam despre ceea ce nu agream. happy Sper sa nu te superi din cauza comentariului, a fost doar o parere.

| Neo12 a răspuns (pentru dressgirl):

N-am nimic cu nimeni sincer, dar ei nu castiga nimic daca fac paginii ca acelea.

| dressgirl a răspuns (pentru Neo12):

Da, aici asa e.