| Zzzo a întrebat:

Am vazut pe un post de televiziune, ca dupa ce ii facea poza unui manechin modifica poza. Avea un program,, genial" da ca pot spune asa laughing Am observat ac putea sa-i ridice gatul, sa o slabeasca, sa o bronzeze, sa-i stearga ridurile, cosurile, nasul sa i-l modeleze...si altele. Stiti ceva de genu? in afara de (photoshop ca nu il pot luat de nicaieri big grin) funda:X

Răspuns Câştigător
| Alexandru_8107 a răspuns:

Photoinstrument, dar nu stiu cum se pot salva pozele.

1 răspuns:
| Sapphire a răspuns:

Gimp/Gimpshop. Sunt foarte asemanatoare programului de editat poze Photoshop. tongue