| meme_9319 a întrebat:

am visat aseara ca ma dureau dintii dar nu imi cadeau ce inseamna asta? precizez ca nu imi cadeau

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Talmacirea viselor!laughing
Cauta si tu pe net asa ceva!

| ShockyPunk a răspuns:

Pai daca visezi ca ai dintii cariati si te dor, inseamna ca iti lipseste valorizarea de sine, esti delasator, suferinta cuiva drag, lenevie, boala, dispretul altora.winking

| janynn a răspuns:

Daca sunt scurti, te vei intilni cu prieteni buni; daca sunt lungi, te vei intrista; daca iti cad, asteapta-te la nenorociri sau boala; daca iti pui, e semn de intristare si nefericire; daca iti cad dinti albi, e semn bun, de sanatate; daca visezi dinti stricati si cariati te vei intilni cu amici de chefuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic laughing Visele sunt vise.