| Winners10 a întrebat:

Am vorbit cu o fata ceva timp pe facebook de care imi placea foarte mult si vruiam sa fim iubiti, insa eram in asa zisa perioada de cunoastere, si dintrodata nu stiu ce s-a intamplat ca am intrerupt legatura, nu am mai vorbit. Insa acum as dori sa reiau legatura cu ea, insa nu prea stiu cum, nu prea stiu ce si cum sa ii spun! Ma poate ajuta si pe mine cineva?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă nu știi cum și ce să-i spui, atunci las-o în pace. Ți-e frică cumva? Ți-e frică de ce? Nu ai nimic de pierdut dacă încerci!
Poate că te simți puțin penibil să o bagi în seamă după așa mult timp în care nu ați mai vorbit. Poate că te simți ciudat. Dar vrei să vorbești cu ea, da?
Spune-i tot ce simți, tot ce gândești. Nu ai nevoie de un motiv să o bagi în seamă, nu ai nevoie de un motiv pentru a vorbi cu ea.
Uită-te puțin pe aici: http://www.stilmasculin.ro/......e-citesti/

| ana5 a răspuns:

Buna! Pai spune-i ca iti era dor sa vorbesti cu ea...o intrebi ce a mai facut de cand nu ati mai vorbit, adica asteapta putin timp inainte de ai spune ca vrei sa fie cu ea.

| catwomen69 a răspuns:

Fii natural, vorbeşte-i frumos şi din suflet, sigur o să fie bine, spune-i ce simţi şi cât de mult i-ai dus dorul. Bafta!