| xLollo a întrebat:

Anu trecut subiectele de examen de capacitate la matematica au fost grele?

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Anul trecut au fost foarte usoare dar nu e un reper asta. Asa a iesit varianta trasa la sorti. Acum 2 ani a fost si un subiect destul de greu.
Oricum de fiecare data sint destule subiecte de calcul doar ( radicali, expresii etc) pe care rezolvindu-le iei 5-6.
Nu ai cum sa nu iei 6 daca stii formulele de calcul banale!
Exista subiecte medii cu care ajungi la 8 si unul ceva mai greu pentru 9-10.
Anul trecut categoria asta a a lipsit, toate au fost usoare sau medii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.

| BarOsanu99 a răspuns:

Au fost foarte usoare happy