| Daniela1V14 a întrebat:

Anul acesta am banchetul de sfarsit de clasa a 8 a si vrem sa avem o tema sau ceva de genu"...initial ne gandeam sa avem masti insa asta s-a mai facut, aveti alte idei. Multumesc, ofer funda

6 răspunsuri:
| Dianax124 a răspuns:

Și eu am banchetul. Am idei super multe dar în prim-plan ar fi cea cu marea. Toate fetele îmbrăcate în rochii albastre și o mașină care face baloane continuu... Etc.

| Daniela1V14 explică (pentru Dianax124):

Mai ai?

| Dianax124 a răspuns (pentru Daniela1V14):

Destul de multe. laughing)

| Daniela1V14 explică (pentru Dianax124):

Imi mai poti spune cateva?

| Dianax124 a răspuns (pentru Daniela1V14):

Poate fi un loc în care tema sa fie baloane, lampioane, muzica,(as fi spus și "iubirea"dar as exagera pentru că nu e ziua îndrăgostiților), chiar și tema unui bal, fetele purtând rochii pompoase. Ai putea face citat pentru fiecare profesor și la sfârșit sa-ti pui colegii să-l citeze. Ai putea face multe daca colectivul ar participa. Daca nu e lucru cu echipa.Mnah nu știu.

| BanyAndrama a răspuns:

Pai ar putea sa fie tema lumini. Sa organizezi un dans. În mijlocul sălii sa fi tu cu familia ta și câte o lumina sa bata pe fiecare iar costumul sau rochia sa fie de culoarea luminii