| roxy_8649 a întrebat:

anul acesta sunt a 12 a si nu prea am idee unde vreau sa merg mai departe, st la un liceu de matematica-informatica din craiova si ma gandeam sa ma duc in bucuresti la facultatea de electronica telecomunicatii si tehnologia informatiei dar nu sunt foarta informata in ceea ce priveste... ma puteti ajuta cu cu o parere ceva?

1 răspuns:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Dka nu primesti raspunsuri si nu esti bine informata, te ajut eu cu localizarea etc etc. sunt din buc si cunosc bine zona. astept mesaj dk nimeni nu te ajuta si esti alarmata:*