| denylov33 a întrebat:

Buna anul acesta termin clasa a VIII-a si trebuia sa dau prietenilor poze, imi dati si mie niste exemple ce as putea sa le scriu pe poza? fundita la cele mai frumoasehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul trece, amintirile raman!
Amintirile sunt eterne!
Fiecare dintre noi urmam drumuri diferite in viata, dar oriunde mergem, luam cu noi cate putin unul de la altul, de pretutindeni.

| Own3r a răspuns:

Gandeste-te la ceva frumos facut din inima.Cum ca anii au trecut...da voi ramaneti tot prieteni etc.