| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta termin clasa a8a si nu stiu la ce profil sa ma duc la liceu.As dori sa merg la Economie cu mai multi din clasa dar de acolo la ce facultate as putea sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| Rebe a răspuns:

Buna. Poti sa urmezi apoi ASE-ul(Finante Banci), Contabilitate, Comert, Turism, Marketing, Management...Succes pe viitor!

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dupa terminarea liceului poti sa mergi la ce facultate vrei, nu conteaza profilul liceului.

| marioBARCELONA a răspuns:

La ASE...si crede-ma ca este mare....ai de unde alege.

| yoooo1990 a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la F. E. A. Adica Faculatea de Economie si Administrarea afacerilor.Contabilitate etc.Sunt mai multe obtiuni dintre care poti alege.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ASE ( Contabilitate, economie etc.).