| PeStraziGoale a întrebat:

Buna.

Anul trecut am fost la Mamaia intr-un balci. Faza e ca m-am dat intr-o chestie care era un fel de lift care te ducea pana`n cerlaughing(ca sa zic asa)... si dupa aia de sus te cobora pana jos repede si dupa aia tot asa. Sus jos, sus jos laughing... stiti cumva cum se numea chestia aia? laughing aparatu` acela? big grin

as fii bucuroasa daca as sti... fundita love struck:X:X:X

Răspuns Câştigător
| buburuza_7398 a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti dar chiar nu mai stiu cum se numea laughing

2 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ai dat funda gresit straight facestraight face
Ai fost in Satul de Vacanta si te-ai dat in Ciocan. Asa se numeste aparatul ala tongue
E cel mai tare :X Sunt din Constanta si stiu big grin

| PeStraziGoale explică:

Mda... nu, nu e ciocan