| VoicuStefanDaniel a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor de ceva timp cam din decembrie anul trecut sau februarie anul asta am o chestie ciudata, simt in gat si in ambele urechii un fel de caldura sau arsura nu stiu de la ce este ma ingrijoreaza si se intampla cand stau la pc si ma stresez la un joc, dar si cand ies pe-afara dar ma ia 1 data la 1-2 zile, si tot de atunci la inceput de decembrie intr-o seara ma lua-se dispneea o chestie ciudata ca nu trag aer bine credeam ca e pe moment ca am mai avut din astea si mi-a trecut dar acu e de atunci pana si in momentu de fata, nu ma deranjeaza cu nimic dar nu mai vreau sa am aia, am avut probleme si cu stomacu aveam greturi etc dar le-am rezolvat. am mai redus din coca-cola inainte beam o gramada. ce credeti ca am cu faza cu dispneea si chestia cu gatu si urechea? la dispnee sigur n-am astm sau alte chestii ca oboseam repede si multe altele. va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OviSimple a răspuns:

Salut ce iti recomand eu este sa mergi la un doctor si sa le spui parintilor este cel mai bine. Funda?