| JenniferJannet a întrebat:

Anul viitor o sa ma duc la liceu si s.ar putea ca eu si prietena mea sa fim repartizate la liceuri diferite...imi e sa nu se raceasca legatura de "cele mai bune prietene".Ce s.a fac? sa aleg un profil unde ar intra si ea sau sa ma duc la liceul pe care il vreau?

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

Alege liceul pe care-l vrei. Daca este prietena buna nu se va raci nimic. Si eu imi puneam intrebarea asta si am vazut ca am cea mai buna prietenahappy. stai calma nu un profil amarat distruge o prietenie stransahappy