| hshshshsjisjsw5 a întrebat:

Buna, are cineva exemple de rezolvare a exercitilor 7, 8, 9 pentru evaluare nationala? si la ex 9 la asociere niste rezumate? pentru ca am citit nici o carte care sa fie in romana si nu prea am cu ce asocia, am simulare la romana luni si marti la mate si dau si din paralelism aveti cumva o recapitulare?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai primit destule sugestii in trecut pe aceeasi tema.Ce rost are sa repeti intrebarile daca nu fii cont de raspunsuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe edu.boom si gasesti acolo multe exercitii rezolvate