| AlexandraHNY a întrebat:

are cineva idei cum as putea sami tin bretonul? l-am avut drept si acum nu pot sal mai tin ca imi intra in ochi. si nici sal tai din nou nu mai vreau.sal filez pe o parte nu stiu. DAU FUNDITA

2 răspunsuri:
| Atechan a răspuns:

Da,mi se pare ca pe o parte e o idee buna.daca il aveai pe frunte trebuie sa iti faci carare ca sa stea si ti-l poti lasa cat de lung vrei tu. daca inca iti cade in ochi prindeti-l cu o clama sau cu o agrafa culeoarea parului(daca nu vrei sa se vada), sau ti-l poti pune dupa ureche. sper ca ti-am fos de ajutorwinking