| anonim_4396 a întrebat:

Azi am meci (handball) si nu stiu cum sa imi prin parulbig grin, sunt tunsa in scari si daca mi-l prind intr-o coada imi intra in ochihappy
Ceva idei?
Am parul drept happy

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Iei o cordeluta si ti-o pui,astfel incat nu iti mai intra in ochi, sau ti-l fixezi cu niste agrafe, daca iti cade cordeluta.
Succes!

| Sindy02Marty a răspuns:

Buna! Eu zic sa ti-l prinzi intr-o coada, si apoi pui niste agrafe sa nu-ti mai vina in ochi.Sau,ti-l faci coc, si tot cu agrafe ti-l prinzi.Succs la meci! Apropo, si eu sunt la handbal si tot asa fac!