| dydy1992 a întrebat:

Buna are cineva un cont de sunphoto nefolositor cu vedete Disney Channel? happy De exemplu cu Miley, Selena sau Demzii.`winking Comentarii si poze frumoase si multe :X Am sa schimb parola pentru a nu o vedea nimeni...aici pe site happy Am sa pun poze frumoase, si o sa am grija de el happy Dar fundita :X

4 răspunsuri:
| dydy1992 explică:

Nu are doar 1 poza happy Si comentarii? Am spus unul frumos cu poze si comentarii multe straight face De care sa am grija

| NaddyCool a răspuns:

Am eu... DACA imi aduc aminte parola si numele[ca am vreo 5]laughing
iti zic pe mess:*

| andrusk06 a răspuns:

Nume:demmz
parola:sunphoto
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sunphoto-ul demmz chiar merge si acum e al meu mersi andrusk06 voi avea grija de elwinkingwinking