| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru. MI-ati putea da niste idei in legatura cu o tema pe care sa o abordez la un proiect. Pot scrie despre orice si ironia este ca nu ma pot decide despre ce sa scriu. Ce prezentare v-ar placea voua sa urmariti? mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Adyizdroid a răspuns:

Scrie despre ce iti place tie sa faci...e alegerea ta nu lasa pe altii sa te influenteze... fii creativa in felul tau sunt sigur ca ai o mie si una de idei dar trebuie sa mai cauti putin dupa ele SPER CA TE_AM AJUTAT FUNDA?big grin?

| Adyizdroid a răspuns:

Funda?big grin