| KhaleesiD a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi!
Deci, m-am certat cu cea mai buna prietena a mea fiindca ea m-a mintit de mai multe ori la rand in saptamana trecuta.
Este vorba de ea si de un baiat (ea a mai fost cu el dar s-au despartit din cauza ca el a facut ceva ce nu trebuia, nu pot sa va spun) iar acum la sfarsit de sptamana am fost la club si el tot se dadea la ea si chestii. Pana la urma i-am zis prietenei sa se opuna, sa nu se lase vrajita de el si alte chestii. In fine, a doua zi am observat ca se poarta ciudat si am intrebat-o ce a fost intre ea si el. Ea mi-a spus ca i-a cerut nr de telefon. Dupa care pana la urma am inceput sa cercetez si am aflat adevarul. M-am dus la ea si i-am spus ca stiu totul.
Am intrebat-o de ce si de cand si cand vroia sa imi spuna la care mi-a raspuns ca nu stie dar oricum mai tarziu.
Eu v-as ruga frumos sa ma ajutati cu niste sfaturi, nu stiu ce sa fac. Va rog frumos. Orice sfat ar fi bine venit.
Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Chiar dacă e prietena ta, are dreptul la câtuşi de puţină intimitate.
Poate încă nu a vrut să îţi zică pentru că nici ea nu era sigură ce se întâmplă de fapt.
Încearcă să nu mai fi egoistă şi să o vrei doar pentru tine, şi chiar dacă băiatul respectiv a rănit-o, dacă ea nu înţelege, las-o să-şi facă damblaua, iar mai apoi fi alături de ea. Aşa fac prietenii adevăraţi!

3 răspunsuri:
| KhaleesiD explică (pentru Georgiana05):

Nu asta era ideea ca are dreptul la intimitate sau nu. Chestia este ca m-a mintit si asta m-a deranjat cel mai tare. Dar sa stii ca m-am gandit mai bine, si iti dau dreptate. Chiar m-ai ajutat, mai ales cu sfarsitul "discursului" tau. Iti multumesc happy

| Georgiana05 a răspuns (pentru KhaleesiD):

Cu multă plăcere, mă bucur că am putut să-ţi fiu de ajutor. Baftă de acum înainte!

| KhaleesiD explică (pentru Georgiana05):

Mersi. happy