| Lola23111 a întrebat:

Buna, as avea nevoie de un mic ajutor, anul trecut prin decembrie, prietena mea mi-a făcut cunoștință cu un prieten de al ei, într-o seară am mers la club și m-am sărutat cu el (menționez că a fost beat), ziua următoare nu m-a mai băgat în seamă, iar eu cu timpul am uitat de el. Acum vreo lună am mers la o petrecere împreună cu niște prieteni printre care se aflase și EL, totul a fost ok, se băgase in seamă cu mine, etc, am început să ne distrăm, menționez că am dansat toată seara împreună și la un moment dat iar m-a sărutat, apoi am stat de vorbă și pot sa zic că seara a decurs destul de bine. Ziua următoare când m-am trezit, aveam mesaj de la el și tot așa până în ziua de azi, mai flirtează cu mine, vorbim multe chestii și ne înțelegem destul de bine. Ok și revenind la ajutor, as vrea sa știu, oare credeți că are sentimente pentru mine? Sau îl atrag oarecum? Ar trebui sa ii spun dacă îl plac sau nu? Sau e prea ciudat?
Va las pe voi sa vă dați cu părerea. Mulțumesc pentru orice răspuns!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca are sentimente pentru tine, oadata ce nici prima oara nu si-a adus aminte de tine... cred ca se saruta la toate petrecerile la care merge, cu tot felul de fete...asta este felul lui, mai usuratic din fire. Chestia cu atrasul este relativa, ca la cat a baut ultima data si la cat era de beat, puteai sa fii oribila ca el roicum nu stia ce face.
Eu ti-as sugera sa-ti cauti un baiat mai serios, unul care sa fie doar la tau si care nu merge la petrecri sa se imbete sau sa se pupe cu cine nu-si aduce aminte.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te vrea doar la pat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Da. Nu ar trebui să îi spui neapărat asta ca declarație. Dar este important să vă mai întâlniți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îl mai căuta că el vrea alt tip de fete sau femei.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

1 la mână nu mai dați vina pe băutură-_- este cea mai josnica miciună mai bine recunoști și spui Adevărul cu Adevărat decât sa minți și sa spui din cauza la băutură s-a întâmplat.așa-_- astea sun cele mai josnice motive și scuze ever -_-

iar2 la mână relația ta cu el este ceva personal și privat tu ar trebuie sa ști cu Adevărat răspunsul la întrebarea asta cu Adevărat în afară de tine nimeni 100% nu are de unde sa știe ce va urma și se va întâmpla.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

încetați sa mai dați vina pe băutură-_- Nu băutură va pune sa faceți asta și voi ați vrut sa se întâmple asta 100% cu buna intenție și conștiința amândoi ați vrut sa se întâmple asta.