| Andreeaposto a întrebat:

As avea o intrebare.
De o saptamana am o raceala dar nu foarte mare, nasul nu e infundat, pot sa respir pe nas dar problema este ca nu am nici MIROS nici GUST, e o senzatie urata. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E posibil să ai corona. Și eu sunt 99, 9 % că am avut dar nu am fost la medicul de familie, mi-a recomandat cumnatul meu care e medic la spital covid în alt ora și am luat 10 zile azitrox, și o lună aspenter, vitamina c și vitamina d plus probiotice. Plus chestii naturiste, 3, 4 căței de ustroi, 2 lămâi pe zi, sirop de brad, sirop de cătină, tinctură de propolis. Au trecut deja 6 săptămîni de când am început să mă simt rău, de vreo 2 săptămâni nu mai am nici un simptom.

| Andreeaposto explică (pentru ania):

Mi-a trecut, nu mai am nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un test COVID, cred ca virusul UCIGAS ti-a înhățat simturile senzoriale.