| Vlăduţ95 a întrebat:

Buna!
As avea si eu o intrebare de pus, poate cineva imi va da un raspuns!
As vrea sa stiu intro luna de zile. cam cat curent consuma un Pc. Aproximativ. In Lei!
Multumesc!
Funda!

1 răspuns:
| zahy a răspuns:

Pai e cam greu sa-ti zicem pentru ca nu stim cat timp il folosesti iar eu nu stiu cat mai costa curentul in Romania. Cu ce te pot ajuta eu este ca iti pot zice cu aproximatie PC tau consuma cam 300 w/h acum calculeaza tu cate ore il folosesti pe zi inmulteste cu 30, afli ce consuma are lunar dupa aia calculeaza in lei ca nu e greu big grin. ceao