| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru cei din zodia gemeni. Daca o fata/un baiat te place dar tine secret, iar tu cu acea persoana sunteti prieteni buni, in sensul ca va ajutati la teme, va povestiti aproape orice, va ajutati cu idei, sfaturi etc...in momentul in care aflii ca te place cum o tratezi pe persoana respectiva: cu ignoranta/ o respecti/ ramai in continuare prieten cu ea/nu mai vrei sa auzi de ea/ o santajezi prin asta/ nu-ti pasa? Vreau pareri. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| angelsanddemons a răspuns:

O respecti ramai in continuare prieten cu ea poate o sa formati un cuplu...big grin