| Mihaela2022 a întrebat:

Intrebare pentru cei nascuti in zodia gemeni, va place sa barfiti sau sa mintiti? de ce sunteti certareti, sau rai? astept raspunsuri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sunt si eu zodia gemeni. De barfit nu, nu-mi place sa ma rad de lume.Nici mintit, dar certareti un pic, sau mai mult si mult cand e cazul, rau sunt, dar nu ma mai complic de cebig grin

| costelus323 a răspuns:

Salut,
Si eu sunt in zodia gemeni. In primul rand vreau sa fiu pe primul loc la toate, ma refer la prieteni mei, nu suport ca prieteni mei sa ma considere un al doilea, De mintit, mint destul big grin.

| Ev0luti0n a răspuns:

Buna,
Eu sunt din zodia gemeni.
Noi gemeni suntem specialisti in comunicare... asta inseamna ca putem minti foarte usor... Certareti? Ah da ma vad pe mine, ne certam repede doarece credem ca doar punctul nostru de vedere este corect.
Intr-un final, zodia gemeni dupa mine e cea mai complexa happy, sa mai fii si ascendent in leu e mai mult ca perfect.

Întrebări recente