| IustinaSiAtat a întrebat:

As avea si eu o problemuta si daca m-ati putea ajuta vas fi foarte recunoscatoare love struck.As vrea sa imi fac pierce in buza dar am buzele ff subtiri si as dori sa va intreb daca piercul imi va face buzele sa para si mai subtiri decat sunt.Si daca se poate a dori raspunsuri de la cei care au pierce.Si inca cevahee hee Cam cat de mult ar durea? Si e posibil sa se infecteze?

5 răspunsuri:
| xCherri a răspuns:

Pai eu am avut pierce in buzatongue si nu ti le face subtiri deloctongue Pe mine m-a durut putin, dupa ce iti faci gaura pune spirt (ca sa nu se infecteze) si apropo o data pe saptamana. trebuie curatat piercing-ul tongue
Bafta!

| Raainbow a răspuns:

Ce-i cu voi? piers-urile provoaca cancerul mai bine spus racul vreti? si doare! depinde de ce pierec vrei sa-ti pui! dar nu iti recomand

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Buna! In primul rand sa stii ca e imposibil sa-ti faca buzele mai subtiri.Mai bine te duci la un salon sa ti-l puna pentru ca nu e atat de simplu ca o gaura pentru cercel...eu am in spranceana si urechi...o sa te doara un pic, iar in legatura cu infectia, atat timp cat folosesti un instrument steril pentru gaura nu-ti face probleme.Dar sa stii ca trebuie sa-l cureti regulat dupa ce il pui.Multa baftawinking

| Teiu a răspuns:

Daca iti faci chiar in buza doare destul de tare. sub buza de jos, insa, mai putin. daca ai grija de rana dupa ce iti faci pierce-ul, nu se infecteaza. sfaturi in privinta asta iti va da cel/cea care ti-l va face. cat despre marimea buzelor, s-ar putea sa para mai mici, dar nu cred ca va conta prea mult asta.