| dianaalexandram a întrebat:

As cam vrea ajutorul vostru,ofer fundita! De la liceu m'o dat afara ca, m'o incheiat cu 5 la sport si trebuia maxim 6. Si am inceput sa plang si toate alea si diriga mi-a zis ca in al doilea semestru ma primeste inapoi dar in primul trebuie sa merg la alt liceu.Credeti ca este o invatatura de minte? Nu am mers la sport tot anul sad...sunt din clasa a I a la liceul ala :l am stat 10 ani acum trec in a 11 a credeti ca o sa ma obisnuiesc cu noii mei colegi un semestru? Ma simt ft ciudat si o stare sa plang. Diriga mi-a stricat vara intr-un fel

1 răspuns:
| packman a răspuns:

Te vei adapta, mutate definitiv la alt liceu... nu iti face bine sa te intorci acolo