| Ella980 a întrebat:

Bună, as dori niște mesaje pentru el dar să nu fie statusuri. Vreau ceva compus de voi. De noapte buna, buna dimineața sau mesaje în care în declari dragostea. Dau fundita va multumesc din tot sufletul.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa compunem noi,pentru iubitul tau?
Tu trebuie sa-ti exprimi sentimentele,nu noi.
Va intelege falsul si vei avea numai de pierdut,pentru ca el te cunoaste, iti stie felul de a gandi, expresiile, modul de exprimare.
Joaca cinstit, declara-ti dragostea cu cuvintele tale.

| madyddd a răspuns:

Nu s-a nascut nimeni poet, băi fato!
Ii spui fix ceea ce simti tu si e destul.
Crezi ca, pari mai interesanta daca iti facem noi toata treaba?!

| ZambetDeGheata a răspuns:

Cred ca un "Neata iubire" o sa fie apreciat

| Machinel a răspuns:

Asta de buna dimineata:
Buna dimineata, iti place sa dormi? atunci afla ca eu te voi oblica sa te scOli asa ca ia treci din pat, pana nu fac ca, cainele turbat.
Asta de noapte buna:
Sti ca te iubesc da? atunci ai grija ce faci, de te print cu alta-n pat n-o sa mai ai cu ce sa eu tragi.
Eu zic ca ar fi amuzante si originale big grin.
Le-am compus pe loc asa ca poti si tu. Ceau