| andreea_7124 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon touch screen.as dori sa stiu parerile voastre si poate imi puteti recomanda un model care sa fie bun. Ce parere aveti de i-phone 3g?

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Unul bun si nici prea scump este nokia 5800

Răspuns utilizator avertizat
| denyelle a răspuns:

Eu am Samsung S5230 si sunt multumita de el.Nu e cine-stie-ce dar are si un pret destul de accesibil

| dudu_3763 a răspuns:

Baga un curbylaughing

| haha_5476 a răspuns:

Telefoanele cu touch screen sunt foarte la moda, insa nu toata lumea isi permite. Eu am Samsung S5230 si sunt foarte multumita de el. Ti-l recomand.Cat despre I-phone se spune ca explodeaza(cred ca de la supraincalzire) si este si prea scump.