| MissExtasy95 a întrebat:

Buna TPU...am o mica problema. Folosesc ulei de ricin pentru stimularea cresterii parului cam de o luna si jumatate si inca nu am vazut niciun progres. Ce alte tratamente naturiste imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| 28roxy a răspuns:

Healthy.kudika.ro › Sanatate › Frumusete funda?

| MissExtasy95 explică (pentru 28roxy):

As dori retete naturale care le poti face acasa big grin

2 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Eu nu iti pot da niste retete naturiste pe care poti sa le faci in casa, pentru ca nu prea exista. In general, orice tratament fie el facut in casa fie cumparat nu o sa iti stimuleze niciodata cresterea parului. Parul are ritmul lui de crestere. In cel mai rau caz, tratamentele ti-l intaresc sau ti-l indesesc.
Uite, aici http://shoppingarea1.blogspot.com/ gasesti uleiul de argan care este foarte bun pentru par.