| mariaaa a întrebat:

As dori sa ma duc la solar, dar eu fiind mai pudica de felul meu, am si eu o intrebare: Trebuie neaparat sa ma dezbrac de tot? big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Asta depinde de tine, adica daca ramai sa zicem in costumul de baie, cand vei iesi de acolo nu vei fi bronzata pe locurile unde ai avut costumul de baie (zona bustului si bazinului), ci doar acolo unde ai fost ''goala''winking

| Choco a răspuns:

Poti si sa mergi la solar si in chiloti si sutien sar doar in chiloti tongue insa acolo nu te vede absolut nimeni asa ca poti si deabracata happy esti doar tu in cabina unde te dezbraci si nu intra nimeni acolo

| MMihai a răspuns:

Dacă vrei să stai în costum de baie, ce dracu cauți la solar, în costum de baie, poți sta și pe plaja obișnuită, nu ai ce căuta la solar.

| Didiuxx a răspuns:

Buna! Pai nu neaparat.Depinde unde vrei sa te bronzezi.

| DianaScorpio a răspuns:

Solarul nu este deloc sanatos! Inclusiv soarele este periculos uneori, solarul este si mai si. Daca vrei un bronz frumos si de durata, mai bine du-te la plaja.

| mariaaa explică:

Pai fra sutien...mai merge dar ma rever la slipi...
si... mihai ai un limbaj cam de balta!