| meme_9319 a întrebat:

ca sa fac o radiografie la spate trebuie sa ma dezbrac de tot? sau pot sa imi tin macara bluza in fata?big grinbig grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te dezbraci de la briu in sus, dai jos lantisoarele.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu am facut de curand o rafiografie la plamani, nu m-am dezbracat de tot, am ramas in camasa, dar conditia este sa nu ai bijuterii si ceas la tine.

| Shammal a răspuns:

big grin Abh cand a spus de tot cred ca de la brau in sus se referea; meme esti perfecta, fi increzatore in corpul tau pentru ca si el are incredere 100% in Tine; sincer nu stiu daca poti, cred ca o sa fii dupa un paravan cumva; mie mi se pare foarte foarte interesant suspansul big grin

| LoOran_1745 a răspuns:

Am facut de curand, te dezbraca de tot si te pune sa ti mainile in solduri cu umerii in fata, oricum lachestii din astea adesea sunt femei asa ca nu ai de ce sa iti faci griji :p

| ZambeskDinNouAcum a răspuns:

Buna si eu am facut o radiografie acum cateva saptamani...si da trebuie sa te dezbraci...si sa dai jos lantisoarele, ceasul.:*