| l0rre a întrebat:

As dori sa stiu cum as putea sa scap de celulita de pe picioare, nu am prea multa, dar prefer sa previn. Aaa sa nu uitam de burtica si solduri.Cum as putea sa le dau jos?
Mentionez ca de aproximativ o luna nu mai beau sucuri acidulate si nici nu mai mananc fast-fooduri.PLs ajutati-ma

5 răspunsuri:
| l0rre explică:

Vreau sa va spun ca nu am incredere in creme anticelulitice.Prefer orice altceva, dar nu creme.

| mrrry a răspuns:

E ff greu sa scapi de cea pe care o ai pan`acum da` majasul ajuta mult insa trebuie ceva banutistraight face si eu mi-as dori sa scap de celulitasad

| Butterfly ^_^ a răspuns:

Incearca sa faci si putin sport. ca sa te mentii in forma.happy
Ai putea incerca si o crema anticelulita. dar nu`ti garantez ca este foarte buna.sad Nu am inercat pana acum.

| Audrey. a răspuns:

Uite aici vei gasi mai multe produse care cred ca te vor ajuta:
http://www.eva.ro/......l-816.html

| Kaya_1133 a răspuns:

Ca sa scapi de celulita trebuie sa porti in primul rand haine mai lejere. Celulita se formeaza cand pielea nu poate sa respire adica de la hainele prea stramte.
In al doilea rand mananca cat mai mult ananas pentru ca e racoritor si te si ajuta sa scapi de ea, iar in al treilea rand fa miscare de preferat jogging sau inot.Bafta!