| ViseColorate_6532 a întrebat:

as dori si eu niste descrieri pentru pozele cu prieteni de pe hi5, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Salut, o sa iti dau cateva ca sa iti placa:*

1 Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

2 Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc

3 Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine

4 Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat

5 Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile

6 Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata:X

7 prietenii sunt langa tine si la bine si la rau.happy

8 Acesti prieteni ma va urma…si de mana ma va tine.hee hee

9 E greu sa uiti clipele pe care le-ai petrecut… E greu sa uiti prietenii pe care i-ai avut…straight face

10 Prietenii sunt ca stelele: intotdeauna alaturi de tine, nu conteaza cat de departe estiwhistling:X

11 Vrei prieteni, invata sa vorbesti sincer

12 Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane!

13 Singura modalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prietensmug

Daca mai vreihee hee
ia id-ul meukiss
cami1p@yahoo.com
sper ca ti-am fost de foloshee hee
pa pa

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Si orice ar fi. Aşa`s prietenii
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!
-Cand totul se darama in jurul tau, aminteste`ti sa nu`ti para rau, aminteste`ti de ce`ti spun acum, O sa ramanem doar poze intr-un album
-"A friendship that can end, never really began.
-prieteni. un cuvant ce atarna greu in viata.ai tai sunt prea putini ce sunt cu adevarat pe fata

| ViseColorate_6532 explică:

Multumesc mult fetelor:*, va rog mai trimiteti :X