| ViseColorate_6532 a întrebat:

Hey:X vreau si eu descrieri pentru hi5 pentru pozele cu prieteni. Funda:X

Răspuns Câştigător
| Corina0901 a răspuns:

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate!
Stie sa`mi fie prietena fara sa fi facut cursuri speciale!love struck

Fa`ti prieteni noi `. Da`nu`i uita pe cei vechi `. Ei au fost langa tine cand nu stiai de unde sa incepiwinking:X""
Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus:X:X

Nu am averi, am prieteni care suna sa-mi zica:Ai grija de tine! te pup! Noapte buna!
Si daca el no sa-mi mai zica noapte buna.si nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna", Am prieteni care ma suna si-mi spun:"Fata esti de 1000 de ori mai buna!"
Daca mama nu ne-a facut frati\surori, a stiut de ce.Pentru ca dumnezeu ne-a facut prieteni\prietene.
Prietenia:Un suflet in 2 trupuri...
A friend in need is a friend indeed!
Prietenii vin si pleaca, doar cei fiseli raman!
Rudele ti le da Dumnezeu, prietenii ai dreptul sa-i alegi! Am ales ce-am vrut!
Cam atat! sper sa-ti placa!kiss

1 răspuns:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Pai, poti pune :
-Best Friends For Ever love struck
-Best Friends 4Ever love struck
-Va beeeeesc scumpilooor >big grin
-Va beeeesc