| Gaciu a întrebat:

as dori si eu niste statusuri dure. Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna.
nu stiu ce intelegi u prin dureconfused

iti zic cateva: salutam fetele care doar in pat sunt animale, nu maimute goale care vor doar bani si toale.

asta`i genu de refren pe care tu renunti la sutien.

ia zi ba, iti iau o colaconfused?

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`

Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X

Sa Taci cand vb eu´.nu imi place ´ sa minti cand´ mint si` d eu´. nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea!

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Acum ar trebui sa stiu mai clar ce vrei El are de pierdut, tu esti ok!:*

Răspuns utilizator avertizat
| AAMTeq a răspuns:

Trecutul e trecut, dar lasa urme.
Poate fizic mai exost, dar sufletul mi-e printre scanduri.
Urasc sa raspund nimic cand de fapt as avea sa spun atatea.

| Blackye98 a răspuns:

Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...

Vrei sa ma schimbi? Schimba`te tu primul, Tu estidoar personajul, Eu fac tot filmul

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!

Si cand credeai c-o poti distruge. Te uiti la ea, zambeste si e dulce

Ea nu e O păpuşică s.o manevrezi cum vrei Vezi că fata asta mică are în cap o mie de idei

Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fix In Cot De Tine

Te provoc sa' ti arati adevarata valoare. Faptele.Nu vorbele te fac sa fii mare

Daca ai fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate-o panarama de-a ta.Nu! Tu Doar scadeai in fata mea

Te doare cand vezi ca nu-mi pasa.Si iti zic mereu "Numai Conteaza, Lasa"!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

Nu Te caut nu TE SuN. Nu cA sa ma rAzBun …

[. stii? Orice s-ar intampla EA mereu va lupta]

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

`Voi Juca DuR...Chiar`Daca`Ma va Durea!

Deviza lumii mele este:
-Zambeste si Ataca []
-Triseaza si Castiga []

"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` :]? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""

. Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc...