| alexandra121012 a întrebat:

Buna as dori si eu un raspuns sau mai multe imi plc de un baiat si lui ii plc si ne sta foarte bine in preuna dar nu stiu cum sa ii spun ca nu stiu sa sarut si daca ii spun poate se va rusina si nu mai vrea sa stea cu mine ce sa fac? un sfat

1 răspuns:
| CloseToYou a răspuns:

Pur si simplu nu-i zi.Crede-ma o sa te descurci foarte bine,trebuie doar sa te lasi dusa de val si buzele tale vor sti singure ce sa facawinkingSi in plus daca baiatul te place ii va face placere sa te,, invete'' sa saruti.
Dar sincer, fi linistita totul va fi bine.Si va fi foarte placut de asemenea...love struck:X
Bafta multa!:*:*Sa-mi spui si mie cum a merswinking