| Anoniiiiimmmm a întrebat:

Aş dorii să le cer părinţilor mei de crăciun un aparat foto. Aş vrea să cumpăr un aparat destul de ieftin dar să facă poze destul de clare şi bune. Ceva gen: http://25.media.tumblr.com/......r1_500.png
Dacă se poate să găsesc un aparat care să faca poze în genul acesta şi să fie şi ieftin ar fi perfect.
Prima dată m-am gândit să-mi cumpăr un Polaroid, pentru că e doar 60-70 de euro. Dar mi se pare destul de ieftin pentru un aparat care scoate poezele direct... şi asta mi se pare destul de ciudat.
P.S: Locuiesc în Franţa. De obicei cumpăr lucrurii de pe net pe amazon.fr, dar dacă aveţi ale site-uri e ok.
Vă pup şi răspunsul cel mai bun primeşte fundă. :*

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.clickshop.ro/......rd-sd-4gb/
E un Nikon care este o firma foarte buna. Eu am un Canon cu aceleasi caracteristici si este foarte bun.
Mai este o problema: nu mai scrie cu doi "i". "as dori" se scrie "as dori" si "lucrurii"se scrie "lucruri". Altfel n-ai sa meriti aparatul foto.

| Anoniiiiimmmm explică (pentru Salontanul):

Aha. Mersi de raspuns.