| lala453 a întrebat:

as vrea ca de pasti sa imi iau haine de pe internet ca au mai multe modele si nu va avea toata lumea la fel ca si mine insa nu stiu ce site este mai bun, am mai auzit cum ca poti lua teapa sau ceva de genu as vrea sa imi cfumpar colanti tip din aia de armata de militara daca ma intelegeti am vazut pe un site erau 40 lei dar acum nu mai sunt si sunt disperata deoarece chiar imi doresc asa ceva daca stiti vre`un site chiar va rog nespus de mult sa ma ajutati, multumesc mult de tot :* :* :* :*:* :* :* xxxxxxxxxxxxxxx

2 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Da să vorbești corect în română știi?

| Dreamer002 a răspuns:

Http://hainutefinute.ro/products/16
Aici poti gasi haine chiar frumoase, cand am intrat prima data am zis ca sunt naspa nu e nimic interesant dar dupa am remarcat multe haine super! Colanti tip "armata" se gasesc oriunde cu siguranta si in orasul tau;) nu ai cum sa nu gasesti! Si inca un site cu haine ceva mai scumpe... dar te asigur ca o sa cazi pe spate cand o sa vezi ce fel de haine se afla aici poate ai auzit si tu de acest site : http://www.polyvore.com/cgi/shop.browse. Sper ca te-am ajutat cat de cat :*