| DanielaMarina a întrebat:

Buna!
As vrea ca fotografiile pe care le postez in cronologie sau fotografiile postate de altcineva in care sunt si eu etichetata sa mi se salveze automat in acel album creat de cei de la Facebook " Timeline Photos ". Ideea e ca mie nu imi apare niciunde acest album si nici nu cred ca l-am avut vreodata ca sa-l fi sters.
Nu stiu cum sa fac sa imi apara.
Astept sugestii.

Funda si multumiri!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Albume poți să-ti faci tu, câte vrei, în pagina ta de Facebook! Le poți oferi și câte o denumire, fiecăruia în parte. Dacă nu le oferi un titlu, vor apărea ca "Untitled Album"
În rest, imaginile tale, cat si cele în care ești etichetată, vor apărea doar dacă deschizi cu un click "Photos". Asa→http://i.imgur.com/LDoVeAi.jpg

Dacă nu îți apar imagini în prima rubrică (din stânga!) înseamnă că nu ai fost etichetată in fotografiile prietenilor tăi. Dar ale tale, dacă ai, trebuie să apară!

| Darius392 a răspuns:

Pozele in care esti etichetata iti apar in cronologie chiar daca nu le-ai postat tu...

| DanielaMarina explică:

Da. dar am vazut ca la multa lume se salveaza si intr-un album... " Timeline photos "...