| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappyas vrea ceva status de dragoste si chiar versuri de >cantarihappy:*#Fundaa##

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat :X

Aici sunt si voi ramane numai pentru tine

Nu`i nimic.Te iubesc!

S-au intamplat destule si nu regret nimic. Eu il iubesc enorm pe asta mic :X

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla, voi ramane langa el!

Vreau ce`i al meu, Sa fie al meu...Nimeni sa nu Iubeasca ce Iubesc...Doar eu; x!

# Nu vorbesc d viitor. nu faci parte din trecut. esti acum.esti aici.esti al meu si doar atat love struck

# Te voi iubi la nesfarsit! love struck Nu jur. da` iti promit!

# Ai o fata. nu o lasa ca tine la tine. Te iubeste! si tot ce face, face pentru tine.

Si vreau sa nu mai golanesti...si vreau sa aud mai des "Te iubesc

Nu-mi pasă de nimic când suntem doi. Şi nu îmi pasă ce vorbeşte lumea despre noi. Tot ce îmi doresc e să fiu cu tine. Te iubesc! Te vreau lângă mine. Yeah!

Numai ´ tu poti ´ vedea dincolo ´ de cuvinte! :*

Sunt acolo unde imi este locul, Langa el! ¦

●Chiar dacă fac multe prostii, şi spun multe porcării; să ştii. Tot ce e mai bun în sufletul meu. Se leagă de tine!

♥Stїu pe ciηe am laηga miηe si mai stiu ca ma їubeste mai mult ca pe orїcїηe`! ♥

Il vreau langa mine fiindca e golanul meu:X il vreau langa mine, nu conteaza bun sau rau

O fi o nebunie. Dar imi place de tine.

2 răspunsuri:
| Kiddc a răspuns:

Statusuri:
doar viata pe care o traim pentru altii merita sa fie traita!

Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta zambeste celor care te ubesc sa simta dragostea ta iar daca cei pe care ii iubest te ignora zambeste sa simte indiferenta ta

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata ci pe CINE ai. Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!

Versuri:
In ochii tai rade marea
In ochii tai e ninsoarea
In ochii tai este soare
In ochii tai este zarea

-Nu-i asa c-o sa m-ajuti sa evadez?
-Trupul meu este soseaua ta spre infinit.
-Nu-i asa c-o sa m-ajuti sa mai visez?
-Ochii mei te vor visa la nesfirsit.