| atahbbe a întrebat:

Buna as vrea sa am si eu de lucru pe timp de vara.De exemplu impartit pliante orice.Va rog ajutati-ma am cautat peste tot dar nu au nevoie.straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am o idee. Poate ai niste vecini cu animale de companie, caini mai exact. Ai putea sa scoti la imprimanta/xerox niste anunturi mici, in care sa specifici, ca te oferi sa-le plimbi cainii (poate unii au servici sau sunt bolnavi si n-au posibilitatea sa-i scoata afara) si sa le pui la fiecare in cutie postala. Ai mai putea sa distribui aceste anunturi prin locuri, unde sunt plimbati cainii, direct in mana stapanelor. Sa lasi pe acel biletel si un numar de telefon, ca sa fii contactata, si pune un pret cat mai mic, care sa nu fie o problema foarte mare pentru stapanii animalelor. Succes!winking

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@atahbbe, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| ellyah a răspuns:

Intra pw www.t-o-t-a-l.info, inregistreaza-te apoi suni pentru confirmarea adresei si cand suni spune-i operatorului ca ai primit codul "ellyah2010" si vei fi acceptat, vei primi websiteul tau unde sa faci reclama, sa angajezi alte persoane fara sa te coste nimic, asta doar daca o sa comunici operatorului codul "ellyah2010"