| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea sa blochez pe cineva de pe facebook.
cum fac asta?
am eu motivele mele pentru a face asta...
Eu vreau sa sterg cu adevarat persoana,sa nu o gaseasca nici alte fete/baieti de pe facebook
Daca ati pati ce am patit eu, ati bloca-o si voi.
Dau funda la cine imi explica

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai il stergi din lista ta de prieteni, sau intri in lista ta de prieteni, dai click unde scrie prieteni si iti apare o lista cu : restrictionare.sterge din lista etc.
O ZI FRUMOASA SA AIhappy

| dracusorvoinic a răspuns:

Pai intri la aceea persoana pe profil o stergi de la prieteni si dupa aia dai acolo unde scrie mesaj si dai blocheaza..iti apare un chenar si bifezi prima optiune il puteti bloca pe... ..na si dupa aia dai continuare si voila...simplu..fundahappy