| tr3ig a întrebat:

Salutare, sper sa se gaseasca cineva pe categoria asta si sa imi raspunda.

Nu prea le am cu tehnologia, gen grupuri pe siturile de socializare si as vrea sa intreb ceva, daca eu sunt intr-un grup pe whatsapp si cineva din grupul acela ma enerveaza, exista cumva vreo solutie prin care sa pot bloca acea persoana? Sa nu imi mai apara mesaje de la ea pe grup si nici ea sa nu mai citeasca mesajele mele pe grup? Sau daca pur si simplu blochez acea persoana in privat pe whatsapp ramane blocata si pe grup? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pai daca il blochezi tu nu vei mai primi nici un fel de notificare de la el/ea!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ramane blocat numai la tine, pe grup nu! adica e posibil sa-ti vada mesajele dar nu-ti mai poate trimite tie vreun mesaj sau altceva. Deci nu mai poate interactiona cu tine dar cu restul grupului da!

| tr3ig explică (pentru lpavel):

Ok, dar eu vad mesajele lui pe grup?

| lpavel a răspuns (pentru tr3ig):

Pai nu poti avea si capra si varza! la una trebuie sa renunti... laughing Poti vedea mesajele lui de pe contul unui prieten daca vrei neaparat! happy

| tr3ig explică (pentru lpavel):

Pai nu, tocmai asta este problema, persoana respectiva face mult spam pe grup, si nu vreau sa mai vad nimic din ce scrie acea persoana! sa nu mai primesc notificari si alte cacaturi de la ea pe grup! asta ma interesa

| tr3ig explică (pentru lpavel):

Ok, merci, acum zi-mi cum iti dau funda big grin

| lpavel a răspuns (pentru tr3ig):

N-ai pentru ce, te-am ajutat din placere dar daca vrei neaparat alege raspunsul castigator asa imi vei da funda happy

| lpavel a răspuns (pentru tr3ig):

Pai daca il blochezi tu nu vei mai primi nici un fel de notificare de la el/ea!