| Dlkee a întrebat:

As vrea sa dansez, imi place foarte mult, daca s-ar putea as vrea in videoclipuri, dar nu stiu cum sa i-au legatura si cu cine. As vrea in manele. Am 17 ani, si am vazut o vata care danseaza intr-o melodie, si are 16 ani.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Zbantuiala aia nu e dans... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, Doamne..pacat de tine ca scrii corect, nu sta pe langa manelisti ca se ia prostia de la ei. Oricum ei au panaramele lor de danseaza.

| Dlkee explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos. Mda, asa este, dar..imi place dansul de mica puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dlkee):

Pai cauta sa dansezi in alta parte nu in clip-uri ale manelistilor. Cauta-ti o trupa prinn zona sau nu stiu.

| Dlkee explică (pentru anonim_4396):

Nu exista asa ceva pe la mine.

| Dlkee explică:

Fata *