| XminyoongiXx a întrebat:

As vrea sa dau la Liceul Militar si as vrea sa vorbesc cu o persoana care este in acest domeniu sa-mi explice si mie in ce constau probele. Va rog frumos! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Deli_Delia_2000 a răspuns:

In primul rand eu am dat la Militar am ajuns acolo ne.a bagat in niste camere cu 4 paturi geamurile erau defecte. Era ca la spital acolo. Am fost 4 fete normal ca nu am putut sa dormim in seara aia...aia din liceul ala veneau la noi la geam si ne speriau. Sa nu dormim ca a 2-a zi sa fim obosite pentru probe ne.am culcat la 3. Dimineata s-a dat desteptarea la 6-7 au iesit elevii saracii la flotari/exercitii ...probele constau in : proba 1 e examenul psihologic unde inti da 4 teste cu forme geometrice foarte multe chestii si cam 100 de intrebari care trebuie sa raspunzi la toate in 6-8 minute daca nu l.ai picat. A 2-a proba e proba de sport (aruncatul cu mingi etc...) A 3-a proba e sa alergi 1 km de alergat in4 minute. Si. examenul de romana si mate. unde am picat eu laughing